Anestezie a pooperační péče v cévní chirurgii

Kód: 7262891

Úplný název:

Anestezie a pooperační péče v cévní chirurgii (Michálek Pavel, Stern Michael, Štádler Petr):

Autor a popis:

Michálek Pavel, Stern Michael, Štádler Petr, Galén, 444 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
680 Kč (900 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Monografie je určena zvláště anesteziologům, kteří poskytují perioperační péči u pacientů cévní chirurgie, a lékařům podílejícím se na péči pooperační. Je také důležitá pro lékaře cévní chirurgie, jimž poskytuje přehled o předanestetické péči, anesteziologických postupech a péči o pacienta po výkonech cévní chirurgie. Potřebné informace zde naleznou též lékaři a nelékařští pracovníci ostatních specializací, kteří se na péči o pacienta cévní chirurgie podílejí: kardiologové, angiologové, radiologové a perfuziologové. Základní přehled o problematice perioperační péče v cévní chirurgii přináší kniha i anesteziologickým sestrám a personálu na odděleních pooperační péče.

Kniha má pět oddílů, které komplexně popisují péči o pacienta cévní chirurgie z pohledu anesteziologa a intenzivisty - počínaje teoretickými základy anatomie, fyziologie, patofyziologie, farmakologie a radiologie. Další oddíly se zabývají předoperačním vyšetřením pacienta, jeho monitorováním v průběhu chirurgického výkonu, technikami regionální anestezie pro výkony cévní chirurgie. Nejrozsáhlejší oddíl popisuje anesteziologické postupy pro jednotlivé výkony cévní chirurgie včetně „tipů a triků“ pro klinickou praxi. V oddíle věnovaném pooperační péči jsou shrnuty obecné principy, nejčastější komplikace spojené se selháním funkce orgánových systémů a je popsána pooperační péče u výkonů na aortě a krčních tepnách.

Hlavním cílem knihy je shrnout současné poznatky v oboru perioperační a pooperační péče o pacienta cévní chirurgie a poskytnout jednotlivým lékařům i nelékařským pracovníkům maximum informací pro jejich každodenní praxi a vodítko v případě nejasností. Na vzniku publikace se podíleli erudovaní specialisté z více oborů - anesteziologie a intenzivní péče, cévní chirurgie, radiologie, kardiologie, vnitřního lékařství - a z výukových pracovišť, která provádějí velké množství výkonů cévní chirurgie každý rok.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Anestezie a pooperační péče v cévní chirurgii do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Anestezie a pooperační péče v cévní chirurgii.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Anestezie a pooperační péče v cévní chirurgii (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Anestezie a pooperační péče v cévní chirurgii bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Anestezie a pooperační péče v cévní chirurgii doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdravotnictví

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Zdravotnictví / Anestezie a pooperační péče v cévní chirurgii