Anestezie a pooperační péče v hrudní chirurgii

Kód: 2043755

Úplný název:

Anestezie a pooperační péče v hrudní chirurgii (Vymazal Tomáš, Michálek Pavel):

Autor a popis:

Vymazal Tomáš, Michálek Pavel,, Mladá Fronta, 464 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
632 Kč (790 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

První ryze česká monografie na dané téma vychází díky úzké součinnosti odborníků dvou největších univerzitních pracovišť anesteziologie a intenzivní medicíny v ČR – KARIM 2. LF UK a FN Motol a KARIM 1. LF UK a VFN.
Obsahuje současné aktuální postupy v podávání anestezie a poskytování intenzivní péče po výkonech v hrudní chirurgii u dospělých i dětských pacientů, včetně transplantací plic z pohledu anesteziologa-intenzivisty a hrudního chirurga. Čtenářům poskytne ucelený obraz o postupech, technikách, potřebném vybavení i osobních zkušenostech autorů publikace.
Úvodní část knihy je věnována historii hrudní chirurgie a anestezie, anatomii respiračního systému, fyziologii a patofyziologii ventilace, onemocněním respiračního systému, vyšetřovacím metodám včetně předoperační rozvahy, technikám separace plic, obecným principům vedení anestezie u výkonů v hrudní dutině a základům fibrobronchoskopie v perioperační péči.
Druhá, speciální část se týká samotné anestezie u jednotlivých výkonů, jako jsou např. plicní resekce, lobektomie, pneumonektomie, volum-redukční chirurgie plic, operace bronchopleurální píštěle, video-asistované hrudní výkony, transplantace plic, výkony na průdušnici, jícnu a mediastinu, výkony intervenční bronchologie a hybridní výkony.
Ve třetí části se autoři zabývají pooperační péčí – jejími obecnými zásadami, komplikacemi a léčbou akutní a chronické bolesti po hrudních výkonech.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Anestezie a pooperační péče v hrudní chirurgii do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Anestezie a pooperační péče v hrudní chirurgii.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Anestezie a pooperační péče v hrudní chirurgii (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Anestezie a pooperační péče v hrudní chirurgii bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Anestezie a pooperační péče v hrudní chirurgii doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Anestezie a pooperační péče v hrudní chirurgii