Anglicko - český slovník - 1500 základních anglických slov

Kód: 7238699

Úplný název:

Anglicko - český slovník - 1500 základních anglických slov (kol.):

Autor a popis:

FRAUS, 189 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
39 Kč (49 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Tyto malé slovníky obsahují elementární slovní zásobu a frazeologii nezbytnou pro porozumění běžným sdělením a dorozumění se v běžných životních situacích.

Se znalostí lexikální zásoby angličtiny v prezentovaném rozsahu lze řešit běžné situace, jako např. pozdravit, představit se, vést běžnou společenskou konverzaci, omluvit se, vyjádřit svůj názor, zeptat se na cestu, nakoupit, ubytovat se, objednat si v restauraci nebo se domluvit u lékaře. Slovní zásoba těchto slovníků je základním stavebním kamenem pro jakoukoli komunikaci.

Slovník je doplněn přílohou se základními anglickými frázemi, anglickou abecedou (včetně výslovnosti hlásek), základními a řadovými číslovkami, barvami a nejpoužívanějšími nepravidelnými slovesy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Anglicko - český slovník - 1500 základních anglických slov do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Anglicko - český slovník - 1500 základních anglických slov.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Anglicko - český slovník - 1500 základních anglických slov (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Anglicko - český slovník - 1500 základních anglických slov bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Anglicko - český slovník - 1500 základních anglických slov doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Angličtina

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Angličtina / Anglicko - český slovník - 1500 základních anglických slov