Anglicko-český, česko-anglický šikovný slovník …nejen do školy

Kód: 7508348

Úplný název:

Anglicko-český, česko-anglický šikovný slovník …nejen do školy (kol.):

Autor a popis:

Kol., Lingea, 752 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
185 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.3.2018 dopoledne. 
 

Nové vydání anglického slovníku určeného především začínajícím a středně pokročilým žákům a studentům, kteří jej ocení jak ve škole, tak při domácí přípravě, nebo i v jazykovém kurzu. Hesla, významy a překlady jsou pečlivě vybrány tak, abyste zde našli běžně užívaná slova a obraty že spisovného i hovorového jazyka.

Při tvorbě tohoto titulu jsme vycházeli z anglických výkladových slovníků renomovaných nakladatelství (HarperCollins, Oxford, Cambridge, Longman, Cassel, Chambers aj.) a z vlastního aktuálního výkladového slovníku češtiny. Důraz je kladen na přehlednost, srozumitelnost a užitečné doplňující informace pro studium jazyka. Nechybí ani praktické příklady převzaté z běžného jazyka, které vám usnadní zapamatování slovní zásoby a aktivní komunikaci.

Všechna hesla a ustálené obraty jsou doplněny o předložkové vazby a upřesňující závorky, aby bylo docíleno maximální jednoznačnosti významu a výstižnosti překladu. Tyto doplňkové informace vám pomohou rychle a snadno najít správný význam a vybrat nejvhodnější překlad. Předložkové vazby a příklady vám napoví, jak slovo nebo slovní spojení správně užít ve větě. Podrobný přehled anglické gramatiky spolu s ilustračními příklady vám umožní rychlé si osvojit základy jazyka a zásady jeho užívání.

Užitečnou pomůckou pro studenty budou bezpochyby i praktické poznámky o použití anglických slov – tzv. usage. Jistě oceníte také konverzační přílohu s množstvím témat vhodných pro přípravu do hodiny nebo k maturitě, ale také k osvojování slovní zásoby a aktivního překládání. Mnoho témat můžete využít i při běžné konverzaci a komunikaci s cizinci – např. Pozdravy a oslovení, Seznámení, Pozvání a návštěva, Čas, Telefonování, Rodina, Bydlení, Zdraví atd. To vše s přepisem anglické výslovnosti.

Věříme, že vám šikovný slovník bude užitečným pomocníkem při studiu angličtiny.

35 000 hesel
5 000 příkladů, idiomů a frází
68 000 překladů
75 stran konverzačních okruhů vhodných pro školní výuku
350 studijních poznámek


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Anglicko-český, česko-anglický šikovný slovník …nejen do školy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Anglicko-český, česko-anglický šikovný slovník …nejen do školy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Anglicko-český, česko-anglický šikovný slovník …nejen do školy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Anglicko-český, česko-anglický šikovný slovník …nejen do školy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Anglicko-český, česko-anglický šikovný slovník …nejen do školy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Angličtina

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Angličtina / Anglicko-český, česko-anglický šikovný slovník …nejen do školy