Anglicko-český odborný slovník z oblasti ekonomické, obchodní a finanční

Kód: 7201693

Úplný název:

Anglicko-český odborný slovník z oblasti ekonomické, obchodní a finanční (kol.):

Autor a popis:

Kol., LINDE, 1104 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
748 Kč (890 Kč)
  / ks  
koupit
 

Předkládaná publikace si klade za cíl seznámení s anglickou terminologií z oblasti ekonomiky, obchodu, měnové a finanční politiky, řízení a rozhodování. Pozornost je též věnována oblasti marketingu, cestovního ruchu, ochrany životního prostředí, pojišťovnictví a základní terminologii v oblasti EU. Slovník obsahuje více než 50 000 hesel a terminologických spojení. Součástí je seznam frekventovaných zkratek, souvisejících s uvedenou oblastí.
Snahou autorů bylo postihnout slovní zásobu v praktickém kontextu a poskytnout tak uživateli rychlou orientaci v užití slova v obvyklém spojení (kolokaci). Překlad určitého termínu je často vázán na jeho použití v konkrétním kontextu.
Příručka je užitečným pomocníkem podnikatelům, překladatelům, studentům a ostatním zájemcům o hlubší znalost slovní zásoby anglického jazyka.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Anglicko-český odborný slovník z oblasti ekonomické, obchodní a finanční do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Anglicko-český odborný slovník z oblasti ekonomické, obchodní a finanční.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Anglicko-český odborný slovník z oblasti ekonomické, obchodní a finanční (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Anglicko-český odborný slovník z oblasti ekonomické, obchodní a finanční bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Anglicko-český odborný slovník z oblasti ekonomické, obchodní a finanční doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Angličtina

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Angličtina / Anglicko-český odborný slovník z oblasti ekonomické, obchodní a finanční