Angličtina - Příprava k testům podle vzdělávacích standardů pro 5. ročník ZŠ

Kód: 7240771

Úplný název:

Angličtina - Příprava k testům podle vzdělávacích standardů pro 5. ročník ZŠ (Balíková Ludmila, Christodoulou Iva): podle vzdelávacích standardu pro 5. rocník

Autor a popis:

Balíková Ludmila, Christodoulou Iva,, INFOA, 112 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
171 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Vážení učitelé anglického jazyka, milí rodiče, připravujeme pro Vás dvě nové publikace, které zopakují učivo nutné k úspěšnému zvládnutí testů z anglického jazyka podle vzdělávacích standardů pro 5. a 9. ročník ZŠ:

Angličtina - příprava k testům podle vzdělávacích standardů pro 5. ročník ZŠ vzniká pod metodickým dohledem Mgr. Ludmily Balíkové, která je nositelkou ocenění Evropský učitel jazyků 2008 a na přípravě standardů pro MŠMT se aktivně podílela, a Mgr. Ivy Christodoulou.

Knihy jsou koncipovány jako doplňkový materiál k jinému hlavnímu kurzu. Doporučená hodinová dotace pro zvládnutí učiva je 1 hodina týdně po dobu jednoho školního roku. Cílem cvičebnic je ověřit, zda žák skutečně zvládl požadované výstupy pro dané vzdělávací období alespoň na minimální úrovni.

Testovány či ověřovány by postupně měly být všechny očekávané výstupy a všechny čtyři jazykové dovednosti - čtení, psaní, poslech a mluvení.

Obsahem učebnice jsou:

- Seznam indikátorů pro 5. ročník
- Témata:
1. It's me
2. This is my family
3. Our house
4. My life
5. My town
6. Holidays and celebrations
7. Clothes
8. Food and drink
9. Human body
10. Animals
- Přepis nahrávek
- Klíč
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Angličtina - Příprava k testům podle vzdělávacích standardů pro 5. ročník ZŠ do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Angličtina - Příprava k testům podle vzdělávacích standardů pro 5. ročník ZŠ.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Angličtina - Příprava k testům podle vzdělávacích standardů pro 5. ročník ZŠ (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Angličtina - Příprava k testům podle vzdělávacích standardů pro 5. ročník ZŠ bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Angličtina - Příprava k testům podle vzdělávacích standardů pro 5. ročník ZŠ doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Angličtina - Příprava k testům podle vzdělávacích standardů pro 5. ročník ZŠ