Angličtina - základní slovní zásoba - 1100 slovíček

Kód: 2473088

Úplný název:

Angličtina - základní slovní zásoba - 1100 slovíček (kol.):

Autor a popis:

Grada, 144 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
144 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
 

Studenti, kteří dosáhnou úrovně A1 Společného evropského referenčního rámce pro jazyky, dokáží v cizím jazyce pochopit známá slovíčka a jednoduché věty. Umí se také dorozumět jednoduchým způsobem, např. položit otázku, porozumět popisu cesty a písemně se vyjádřit - např. napsat pohlednici nebo vyplnit formulář. Důraz kladený na komunikativní formu a hovorovou řeč usnadní studentům, aby se v cizím jazyce domluvili. Díky příkladovým větám, které jsou uvedeny u jednotlivých slovíček, si navíc procvičí znalosti grama-tiky patřící k úrovni A1.Každé slovíčko tvoří ucelenou jednotku: vlevo je výraz v angličtině s fonetickým přepisem a příkladovou větou a vpravo pak překlad do češtiny. Příkladové věty obsahují pouze slovní zásobu, která patří k úrovni A1. Vaše studijní výsledky budou proto mnohem lepší! Díky osvojení 1100 abecedně řazených slovíček můžete dosáhnout úrovně A1.
Kromě slovní zásoby najdete v této publikaci také informace o rodu a často také další užitečné informace o použití slovíček a navíc i upozornění na výjimky. U přídavných jmen bývá uveden nejprve tvar mužského rodu, poté tvar rodu ženského. Rozdíly mezi americkou a britskou angličtinou jsou označeny zkratkami AE , resp. BE. Česko-anglický slovníček na konci knihy vám umožní rychle vyhledat požadované výrazy. Díky stručnému přehledu gramatiky si osvojíte nejdůležitější gramatická pravidla této jazykové úrovně.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Angličtina - základní slovní zásoba - 1100 slovíček do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Angličtina - základní slovní zásoba - 1100 slovíček.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Angličtina - základní slovní zásoba - 1100 slovíček (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Angličtina - základní slovní zásoba - 1100 slovíček bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Angličtina - základní slovní zásoba - 1100 slovíček doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Angličtina

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Angličtina / Angličtina - základní slovní zásoba - 1100 slovíček