Angličtina 1000 slov za 10 dní + základy gramatiky za 10 dní - sada 2DVD

Kód: 9360004

Úplný název:

Angličtina 1000 slov za 10 dní + základy gramatiky za 10 dní - sada 2DVD (kol.):

Autor a popis:

IQ + Information, 0 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
123 Kč (179 Kč)
  / ks  
koupit
 

Angličtina 1000 slov za 10 dní:
Zaměřeno na atraktivní studium a extrémně rychlý růst znalostí. Velmi užitečné pro pohodlné lidi, kteří se rádi učí z křesla a nemají rádi, když si musí mnoho zapisovat.Pro okamžité a praktické použití v hovorové řeči. Výběr výrazů proveden podle frekvenčních slovníků s jednoznačným důrazem na výrazy, které se nejvíce používají vběžné řeči. Tématicky rozčleněno. Pryč s úporností a samoúčelným biflováním neživých pouček a málo používaných slov. Vhodné pro pilné a zaměstnané lidi, kteří chtějí za všech okolností zůstat pány svého času a nemohou se podřizovat rozvrhům ve školách a kurzech. Ideální pro rychlou přípravu před zkouškami, pohovory,cestami do zahraničí. Interaktivní zpracování. Nejen pasivní sledování. Aktivní komunikace a vstupy. Cvičení a testy. Spolehlivost. Účinnost. Působivě a živě namluvili rodilí mluvčí. Vše ihned také v češtině. Znalosti natrvalo. Úspěch zaručen.Neuvěřitelných 6 hodin záznamu ve výtečné kvalitě.

Angličtina základy gramatiky za 10 dní:
Naučí veškerou základní gramatiku nezbytnou k čtení a vyjadřování! Osobní a přivlastňovací zájmena! Hlavní podstatná jména! Slovesa "be", "have", "can","may", "must"! Stěžejní významová a nepravidelná slovesa! Přítomný, minulý abudoucí čas! Přídavná jména! Číslovky! A ještě mnohem více! V každé lekci Úvod-Texty-Slovíčka-Gramatika-Příklady-Cvičení! Všechno pěkně pohromadě!Nemusíte vstávat z křesla! Rychlý vzestup znalostí! Nejen pasivní sledování!Rovněž aktivní testy! Jedinečný produkt nové generace! Učí zábavně! Učí rychle!Stále má připraveno něco nového.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Angličtina 1000 slov za 10 dní + základy gramatiky za 10 dní - sada 2DVD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Angličtina 1000 slov za 10 dní + základy gramatiky za 10 dní - sada 2DVD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Angličtina 1000 slov za 10 dní + základy gramatiky za 10 dní - sada 2DVD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Angličtina 1000 slov za 10 dní + základy gramatiky za 10 dní - sada 2DVD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Angličtina 1000 slov za 10 dní + základy gramatiky za 10 dní - sada 2DVD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Angličtina

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Angličtina / Angličtina 1000 slov za 10 dní + základy gramatiky za 10 dní - sada 2DVD