Angličtina 6 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 6. třídě

Kód: 7397082

Úplný název:

Angličtina 6 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 6. třídě (Brezigar Barbara): cvicebnice anglictiny pro 6. trídu

Autor a popis:

Brezigar a kolektiv Barbara, Klett, 82 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
38 Kč (49 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Nové cvičebnice angličtiny Dokážeš to! pro 6., 7., 8. a 9. třídu jsou určeny všem žákům druhého stupně základních škol, kteří si chtějí doma procvičit a upevnit své znalosti angličtiny, ale mohou je využívat i vyučující při hodinách jako doplňkový materiál. Každá kapitola cvičebnice je přehledně strukturována - Text, Výklad, Cvičení a Test - a věnuje se jednomu tématu. Kapitoly začínají rozhovorem či zajímavým článkem, který představí novou látku, následuje vysvětlení teorie v češtině a cvičení, doplněná radami a komentáři. Získané vědomosti si uživatelé ověří v závěrečném testu. Všechna řešení cvičení a testů je možné si zkontrolovat na konci cvičebnice v klíči, k dispozici je i přehled nepravidelných sloves a slovníček. Cvičebnice jsou přehledně a barevně strukturované tak, aby si s nimi žáci dokázali sami poradit.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Angličtina 6 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 6. třídě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Angličtina 6 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 6. třídě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Angličtina 6 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 6. třídě (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Angličtina 6 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 6. třídě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Angličtina 6 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 6. třídě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Angličtina 6 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 6. třídě