Angličtina 8 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 8. třídě

Kód: 7397035

Úplný název:

Angličtina 8 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 8. třídě (Jesenik Nevenka): Výklad a cvicení pro lepší znalosti v 8. tríde

Autor a popis:

Jesenik a kolektiv Nevenka, Klett, 90 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
39 Kč (49 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Nová řada atraktivních cvičebnic pro žáky druhého stupně základních škol. Cvičebnice odpovídají jak nárokům a učivu jednotlivých ročníků ZŠ, tak také vycházejí vstříc požadavkům Rámcových vzdělávacích programů. Cvičebnice Dokážeš to! jsou určeny především pro domácí přípravu žáků, ale s úspěchem je může využívat i učitel během vyučování. Díky nim si žáci procvičí a upevní svoje znalosti, pochopí i to, čemu ve škole nerozuměli, a dozvědí se něco navíc. Cvičebnice přinášejí bohatou nabídku rozmanitých cvičení, která se postupně věnují veškeré důležité látce daného ročníku ZŠ. Navíc obsahují výkladovou část, která žákům srozumitelným a hravým způsobem vysvětlí vše potřebné k probíraným jevům. Cvičebnice Dokážeš to! lze používat jako doplňkový materiál ke všem stávajícím učebnicím na druhém stupni základních škol.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Angličtina 8 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 8. třídě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Angličtina 8 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 8. třídě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Angličtina 8 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 8. třídě (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Angličtina 8 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 8. třídě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Angličtina 8 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 8. třídě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Angličtina 8 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 8. třídě