Audio CD: Angličtina bez bariér pro 3.ročník základní školy - CD-ROM pro dyslektiky

Kód: 3150137

Úplný název:

Audio CD: Angličtina bez bariér pro 3.ročník základní školy - CD-ROM pro dyslektiky (Rýdlová Dagmar): CD-ROM pro dyslektiky

Autor a popis:

Rýdlová Dagmar, SPN - pedagogické nakladatelství a.s., 0 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
325 Kč (397 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Tento výukový CD-Rom je elektronickou obdobou papírové učebnice ANGLIČTINA PRO 3. ROČNÍK ZŠ Hello kids!. Je uzpůsoben tak, aby minimalizoval problémy, které vznikají dyslektikům při výuce cizímu jazyku. Žáci se s ním mohou učit sami, mohou s ním pracovat ve škole i doma. Pomáhá také žákům, kteří nejsou dyslektičtí, ale mají pouze potíže s jazykem. A navíc i ti nadaní a v jazyce úspěšní vnímají CD-Rom jako zajímavou pomůcku. Metoda podporuje zrakovou a sluchovou analýzu a syntézu. CD-Rom má pro žáky vždy nápovědu, když si nevědí rady, nenechá jej udělat chybu. Žák si osvojuje psanou i zvukovou podobu jazyka, procvičuje si čtení, psaní i vlastní výslovnost.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Angličtina bez bariér pro 3.ročník základní školy - CD-ROM pro dyslektiky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Angličtina bez bariér pro 3.ročník základní školy - CD-ROM pro dyslektiky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Angličtina bez bariér pro 3.ročník základní školy - CD-ROM pro dyslektiky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Angličtina bez bariér pro 3.ročník základní školy - CD-ROM pro dyslektiky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Angličtina bez bariér pro 3.ročník základní školy - CD-ROM pro dyslektiky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Audio CD: Angličtina bez bariér pro 3.ročník základní školy - CD-ROM pro dyslektiky