Angličtina Business English - Osobní a písemná komunikace, telefonování, porady, vyjednává

Kód: 2475611

Úplný název:

Angličtina Business English - Osobní a písemná komunikace, telefonování, porady, vyjednává (Hlavičková Zuzana): Osobní a písemná komunikace, telefonování, porady, vyjednávání, prezentace

Autor a popis:

Hlavičková Zuzana, Grada, 160 stran, jazyk - angličtina, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Chcete umět profesionálně komunikovat v anglickém jazyce? Napsat správně e-mail či dopis a bez problémů telefonovat? Přesvědčivě vyjednávat, vést prezentace a aktivně se účastnit porad? S touto knížkou to snadno zvládnete!
V příručce najdete fráze a slovní spojení běžně užívané v nejčastějších pracovních, obchodních i společenských situacích - od navazování pracovních kontaktů a telefonování přes formulování obchodních dopisů a e-mailů až po vyjednávání, porady a prezentace. Fráze jsou pro přehlednost uspořádány do dvojjazyčných sloupečků a doplněny užitečnými a jazykovými tipy a slovíčky. Knížka je určena pro manažery, obchodníky, asistentky i studenty, kteří potřebují zvládnout základy obchodní komunikace, a je vhodná i jako doplňkový materiál v kurzech obchodní angličtiny.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Angličtina Business English - Osobní a písemná komunikace, telefonování, porady, vyjednává do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Angličtina Business English - Osobní a písemná komunikace, telefonování, porady, vyjednává.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Angličtina Business English - Osobní a písemná komunikace, telefonování, porady, vyjednává (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Angličtina Business English - Osobní a písemná komunikace, telefonování, porady, vyjednává bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Angličtina Business English - Osobní a písemná komunikace, telefonování, porady, vyjednává doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Angličtina

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Angličtina / Angličtina Business English - Osobní a písemná komunikace, telefonování, porady, vyjednává