Angličtina pro 4. ročník základní školy - Pracovní sešit

Kód: 7235520

Úplný název:

Angličtina pro 4. ročník základní školy - Pracovní sešit (Zahálková Marie): Pracovní sešit

Autor a popis:

Zahálková Marie, SPN-pedagogické nakladatelství, 72 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
89 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Hallo, kids!
Angličtina pro 4. ročník ZŠ je určena pro výuku cizího jazyka v druhém roce povinné jazykové výuky na ZŠ. Navazuje na Angličtinu pro 3. r. ZŠ, vydanou úspěšně v roce 2006. V těchto dnech byla vydána UČEBNICE, PRACOVNÍ SEŠIT A CD s nahrávkami slovní zásoby, dialogů, říkanek a písniček, jež jsou obsaženy v učebnici. Do konce srpna bude tento soubor doplněn (stejně jako tomu je u souboru pro 3. ročník) dvěma sadami hracích karet - KVARTETA pro nácvik slovíček a jednoduché konverzace a METODICKOU KNIHOU PRO UČITELE. Výhodou této řady angličtin je to, že autorka je zkušená učitelka a také zkušená autorka učebnic a učebních textů pro děti daného věku. Snaží se žáky motivovat k učení se angličtině, nezatěžovat je neatraktivními tématy. Výhodou je i výrazná opora o český jazyk, veškerý vysvětlovací aparát je v češtině, což usnadňuje pochopení učiva ve škole i v domácí přípravě. Gramatika je probírána na příkladech s ohledem na to, co znají žáci z výuky v českém jazyce. V každé lekci jsou uvedena slovíčka a fráze s českým překladem, kompletní slovníček je uveden jak v učebnici (řazení abecedně)
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Angličtina pro 4. ročník základní školy - Pracovní sešit do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Angličtina pro 4. ročník základní školy - Pracovní sešit.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Angličtina pro 4. ročník základní školy - Pracovní sešit (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Angličtina pro 4. ročník základní školy - Pracovní sešit bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Angličtina pro 4. ročník základní školy - Pracovní sešit doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Angličtina pro 4. ročník základní školy - Pracovní sešit