Angličtina pro jazykové školy III. - Učebnice - 2. vydání

Kód: 7373082

Úplný název:

Angličtina pro jazykové školy III. - Učebnice - 2. vydání (Nangonová Stella): nové upravené vydání s klícem

Autor a popis:

Nangonová a kolektiv Stella, FORTUNA, 394 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
360 Kč (395 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Třetí díl je závěrečnou částí přepracovaného souboru učebnic pro jazykové školy. Je určen středně pokročilým studentům a svou koncepcí je opět vhodný i pro samouky. Text učebnice je rozdělen do 15 lekcí a všechny lekce, kromě tří opakovacích, se skládají ze čtyř částí, stejně jako v předchozích dílech: první část obsahuje základní texty pojednávající o běžném životě, druhá dialogy, které navazují na základní texty. V těchto částech lekcí najdeme i vysvětlení a procvičení mluvnice. Třetí část rozvíjí slovní zásobu a čtvrtá jazykové dovednosti. Klíč je součástí učebnice. Autoři kladou velký důraz na rovnoměrné rozvíjení všech jazykových dovedností, na rozšíření slovní zásoby, ale i na procvičení a systematické opakování mluvnice. Nácvik mluvnice je pojatý komunikativně.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Angličtina pro jazykové školy III. - Učebnice - 2. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Angličtina pro jazykové školy III. - Učebnice - 2. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Angličtina pro jazykové školy III. - Učebnice - 2. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Angličtina pro jazykové školy III. - Učebnice - 2. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Angličtina pro jazykové školy III. - Učebnice - 2. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Angličtina pro jazykové školy III. - Učebnice - 2. vydání