Angličtina pro lenochy a věčné začátečníky + multimediální CD

Kód: 2511022

Úplný název:

Angličtina pro lenochy a věčné začátečníky + multimediální CD (Anglictina.com):

Autor a popis:

Kol., Computer Press, 88 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
194 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
 

S touto publikací si zopakujete jazykové minimum a určitě se u toho nebudete nudit! Učili jste se angličtinu ve škole, snažili jste si ji opakovat, ale vždy jste knihu zavřeli na úvodních lekcích? Nebaví vás školometská teorie? Lépe si pamatujete slovíčka, která upotřebíte ihned v praxi? Publikace Angličtina pro lenochy a věčné začátečníky obsahuje kapitoly právě pro vás: - Představení se - Vyrážíme za zábavou - Nejčastější otázky - Nakupování - Cestování - Angličtina pro přežití Jazykové minimum s vámi projde tak, že se při učení nebudete nudit. Naopak se pobavíte! Pomůže vám k tomu i přiložené interaktivní CD s AUDIO i VIDEO nahrávkami. Přejeme vám hodně zdaru při posunu vpřed!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Angličtina pro lenochy a věčné začátečníky + multimediální CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Angličtina pro lenochy a věčné začátečníky + multimediální CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Angličtina pro lenochy a věčné začátečníky + multimediální CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Angličtina pro lenochy a věčné začátečníky + multimediální CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Angličtina pro lenochy a věčné začátečníky + multimediální CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Angličtina

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Angličtina / Angličtina pro lenochy a věčné začátečníky + multimediální CD