Angličtina pro nutriční terapeuty

Kód: 7490107

Úplný název:

Angličtina pro nutriční terapeuty (Baumruková Irena):

Autor a popis:

Baumruková Irena, Baumruková, 350 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
365 Kč (530 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Druhá část učebnice English for Nutritionists, určená českým a slovenským studentům, doplňuje významy slovíček u jednotlivých lekcí, obsahuje klíč k překladům a souhrný anglicko-český a česko anglický slovník. Kromě výslovnosti je uveden i výklad odborných termínů v češtině, což ocení zejména lektoři angličtiny, kteří nejsou přímo odborníky ve výživě.

Učebnice je určena studentům, nutričním terapeutům a lékařům, kteří budou jednat s anglicky mluvícími klienty, chystají se studovat nebo pracovat v cizině, či se účastní odborných konferencí vedených v angličtině. První část, napsaná anglicky, je vhodná rovněž pro použití ve vícejazyčných skupinách (například v kombinaci s ruštinou). Mnohé termíny jsou odvozeny z latiny a řečtiny. Není nutné procházet celou učebnicí od začátku do konce, pedagog si naopak jistě raději vybere lekce podle úrovně a zaměření svých studentů.

Praktická část učebnice English for Nutritionists, vhodná i pro začátečníky, se zaměřuje na zdravý životní styl, pochopení principů výživy a důležitých zásad při vaření a uvádí také řadu receptů a způsoby jejich přípravy. Teoretická část obsahuje kapitoly věnované lidskému tělu ve zdraví a nemoci, lidské výživě a prevenci onemocnění přenášených potravou a základům klinické výživy.

Předkládaná učebnice odborné angličtiny, první v oblasti výživy a zdravého životního stylu, by se měla stát užitečnou pomůckou pro studenty tohoto rychle se rozvíjejícího a perspektivního oboru.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Angličtina pro nutriční terapeuty do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Angličtina pro nutriční terapeuty.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Angličtina pro nutriční terapeuty (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Angličtina pro nutriční terapeuty bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Angličtina pro nutriční terapeuty doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Angličtina pro nutriční terapeuty