Angličtina pro samouky a věčné začátečníky + CD MP3

Kód: 2512799

Úplný název:

Angličtina pro samouky a věčné začátečníky + CD MP3 (Anglictina.com):

Autor a popis:

Kol., Computer Press, 306 stran, jazyk - angličtina, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
292 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
 

Nová učebnice angličtiny pro samouky přináší konečně moderní titul, akceptující český způsob samostudia (oboujazyčné komentáře, řadu konverzací, příkladů a cvičení z tuzemského prostředí ad.). Lekce jsou rozděleny do subkapitol zahrnujících poslech, čtení, gramatiku, konverzaci a slovníček. Kapitoly na sebe tematicky navazují. 2 CD jsou nabity pěti hodinami poslechových cvičení, frází, dialogů a slovíček ve formátu MP3. Paul Newman: “...proč bych jedl hamburger, když si mohu dát steak?“ METODIKA, MODERNOST, MULTIMÉDIA – učte se současnou angličtinu! Zábavně a zajímavě! S atraktivní učebnicí! Publikace obsahuje 40 lekcí, pátou vždy opakovací. V každé jsou představeny téma i gramatika a následně procvičovány. V oddílu Grammar Booster najdete základní jevy - nejběžnější časy, stupňování přídavných jmen, používání členů, počitatelná a nepočitatelná podstatná jména ad. Příloha Vocabulary booster složí k nácviku i opakování slovíček týkajících se tematického okruhu v lekci. Business English vás připraví „do firemního života“. Budete umět sestavit obchodní dopis, mail, vést v angličtině jednání i porady, s jistotou telefonovat. 2 CD ve formátu MP3 jsou nabity pěti hodinami poslechových cvičení, frází, dialogů, slovíček atd. Titul byl vytvořen týmem internetové jazykové školy www.anglictina.com. Autoři projektu vedeni Petrem Špirkou mají s výukou angličtiny více než desetileté zkušenosti. Své poznatky spojují s moderní technologií - publikovali i připravují českými studenty vyhledávané a ceněné multimediální učebnice.

Nahlédnout do Angličtina pro samouky a věčné začátečníky + CD MP3 Nahlédnout do Angličtina pro samouky a věčné začátečníky + CD MP3

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Angličtina pro samouky a věčné začátečníky + CD MP3 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Angličtina pro samouky a věčné začátečníky + CD MP3.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Angličtina pro samouky a věčné začátečníky + CD MP3 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Angličtina pro samouky a věčné začátečníky + CD MP3 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Angličtina pro samouky a věčné začátečníky + CD MP3 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Angličtina

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Angličtina / Angličtina pro samouky a věčné začátečníky + CD MP3