Angličtina pro samouky a věčné začátečníky + CD MP3

Kód: 2660611

Úplný název:

Angličtina pro samouky a věčné začátečníky + CD MP3 (kol.):

Autor a popis:

Kol., EDIKA, 304 stran, jazyk - angličtina, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
341 Kč (469 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Paul Newman: „...proč bych jedl hamburger, když si mohu dát steak?“ METODIKA, MODERNOST, MULTIMÉDIA – učte se současnou angličtinu! Zábavně a zajímavě! S atraktivní učebnicí! Publikace obsahuje 40 lekcí, každou pátou vždy opakovací. Lekce mají klasickou strukturu – článek ke čtení, gramatiku, rozhovory, frazeologii, cvičení a důležité rady a tipy. Dále navíc v oddílu Grammar Booster najdete další gramatické rady pro správnou komunikaci – nejběžnější časy, stupňování přídavných jmen, používání členů, počitatelná a nepočitatelná podstatná jména atd. Příloha Vocabulary Booster slouží k nácviku i opakování slovíček týkajících se tematického okruhu v lekci. Všechna slovíčka jsou pochopitelně k dispozici k poslechu na CD. Business English vás připraví do „firemního života“. Budete umět sestavit obchodní dopis, e-mail, napsat si životopis a s jistotou telefonovat. CD ve formátu MP3 je nabito více než pěti hodinami poslechových cvičení, frází, dialogů, slovíček atd. Titul byl vytvořen týmem internetové jazykové školy www.anglictina.com pod vedením Lucie Poslušné a Petra Špirka. Autoři mají s výukou angličtiny a tvorbou multimediálních učebnic dlouholeté zkušenosti, a to jak ve firemní sféře, tak na univerzitní půdě.

Nahlédnout do Angličtina pro samouky a věčné začátečníky + CD MP3 Nahlédnout do Angličtina pro samouky a věčné začátečníky + CD MP3

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Angličtina pro samouky a věčné začátečníky + CD MP3 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Angličtina pro samouky a věčné začátečníky + CD MP3.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Angličtina pro samouky a věčné začátečníky + CD MP3 (hodnotilo 3 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Angličtina pro samouky a věčné začátečníky + CD MP3 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 2).
 
 
 

S Angličtina pro samouky a věčné začátečníky + CD MP3 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Angličtina

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Angličtina / Angličtina pro samouky a věčné začátečníky + CD MP3