Animáky - kolekce 3DVD/Velká oříšková loupež, Sammyho dobrodružství 2, Zambezia

Kód: 3487598

Úplný název:

Animáky - kolekce 3DVD/Velká oříšková loupež, Sammyho dobrodružství 2, Zambezia (kol.):

Autor a popis:

Kol., bohemia motion pictures, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.1.2018 dopoledne. 
 

Kolekce obsahuje: Velká oříšková loupež/Ve snaze přežít zimu a neumřít hlady, rozhodnou se nerozluční přátelé krysa a veverka Bručoun vyloupit obchod plný oříšků, na který omylem narazí. Jejich svět je najednou krásnější. Plánují to největší přepadení v historii hlodavců. Jenže se k nim přichomejtne zbytek kamarádů z parku - přímo 13 milovníků oříšků, kteří jim situaci značně zkomplikují. Zvířátka však vůbec netuší, že obchod je jen krycí místo pro lupiče. Ti se chystají vyloupit banku skrz vykopaný tunel a místo pytlů s penězi podstrčit pytle ořechů. Rozhodně je na co se těšit. Sammyho dobrodružství 2/Sammy a Ray, dva nerozluční želví přátelé, si užívají života u korálového útesu. Jednoho dne je však uloví pytlácká loď a oni se ocitnou v zajetí ohromného akvária v Dubai. Želvy se ovšem jen tak nevzdávají a za pomoci svých mláďátek Rickyho a Elly jsou rozhodnuti dokázat nemožné a dostat se zpět na svobodu. Zambezi/Mladý sokol Kai se přes zákazy svého otce vydá na dobrodružnou výpravu do bájného ptačího města Zambezia, aby se stal členem prestižní letky chránící město před útoky nepřátel. Jeho otec se ho snaží zadržet, ale je lapen podlým ještěrem, který kuje pikle na přepadení Zambezie. Kai a jeho spřízněná duše Zoe budou muset použít všechny své síly, aby před ním toto jedinečné místo zachránili.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Animáky - kolekce 3DVD/Velká oříšková loupež, Sammyho dobrodružství 2, Zambezia do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Animáky - kolekce 3DVD/Velká oříšková loupež, Sammyho dobrodružství 2, Zambezia.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Animáky - kolekce 3DVD/Velká oříšková loupež, Sammyho dobrodružství 2, Zambezia (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Animáky - kolekce 3DVD/Velká oříšková loupež, Sammyho dobrodružství 2, Zambezia bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Animáky - kolekce 3DVD/Velká oříšková loupež, Sammyho dobrodružství 2, Zambezia doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Animáky - kolekce 3DVD/Velká oříšková loupež, Sammyho dobrodružství 2, Zambezia