Anita Blake 18 - Flirt

Kód: 7557014

Úplný název:

Anita Blake 18 - Flirt (Hamiltonová Laurell K.): Anita Blake

Autor a popis:

Hamiltonová Laurell K., Epocha, 144 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
114 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.2.2018 dopoledne. 
 

Již osmnácté dobrodružství Anity Blakeové, lovkyně upírů.

Anita Blakeová žije ve světě, kde jsou upíři, zombie či vlkodlaci běžnou součástí společnosti. Živí se jako oživovatelka zombií a zákonná popravčí upírů. Pomáhá také policii při vyšetřování nadpřirozených trestných činů, což se však občas kříží s jejím soukromým životem.
Státá se totiž součástí nejen milostného, ale i mocenského trojúhelníku, jehož další dvě strany tvoří vnitřně rozervaný alfa vlkodlak Richard a neskutečně okouzlující a vlezlý upíří vládce města Jean-Claude.
Anita považuje svou sebeúctu za důležitější než vlastní život, dokonale rozumí zbraním, čelí čarodějnicím a ghúlům, zdivočelým lykantropům i najatým zabijákům, v milostných vztazích však často neví, má-li dát přednost vlkodlačímu vytí či upířím špičákům…..

Když se v kanceláři Anity Blakeové sejdou krátce po sobě dva podivní klienti, jsou jejich příběhy jen slabou předzvěstí toho, do jakých hlubin šílenství může někoho zavést smrt nejbližších. Zejména ty, kteří nevěří jejím ujištěním, že z hrobu se nikdy nevrátí jejich milovaný, ale zombie. A pokud mají dotyční nešťastníci takřka neomezené prostředky a naopak nulové morální zábrany, je na problémy zaděláno.
A tak Anita náhle zjistí, že z nezávazného flirtování v restauraci se stala smrtelně nebezpečná hra. Dvěma lvodlaky, kteří v jejím nitru probudí dosud číhající nebezpečnou šelmu, to jen začíná. V sázce jsou její milovaní - a je jedině správné, že o životech všech se rozhodne na hřbitově. Na hřbitově, kde procitne něco, co mělo zůstat navěky v hrobě…

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Anita Blake 18 - Flirt do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Anita Blake 18 - Flirt.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Anita Blake 18 - Flirt (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Anita Blake 18 - Flirt bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Anita Blake 18 - Flirt doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé