Anita Blake 19 - Střela

Kód: 7557072

Úplný název:

Anita Blake 19 - Střela (Hamiltonová Laurell K.): Anita Blake 19

Autor a popis:

Hamiltonová Laurell K., Epocha, 392 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
249 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.3.2018 dopoledne. 
 

Anita je zpátky v St. Louis a pokouší se žít normální život - což je tedy dost obtížné, když jste popravčí a kolem vás se motá snad každý nadpřirozený parchant světa. Ale někdy jsou ti parchanti vlastně fajn. Hlavně v posteli. Jenže pořád toho je hodně - a když nejste ve smrtelném nebezpečí, jsou tu společenské povinnosti, večírky, školní besídky. A to nemluvíme o situaci, kdy se všechno smrtelně nebezpečně pomíchá.
A tak Anita zjišťuje, že je vržena do víru událostí kolem tygrodlaků a záhadných Harlekýnů. Je třeba udělat ve městě pořádek. A když se ten pořádek týká kožoměnců, je jasné, že bude třeba ukázat nejen holou kůži, ale i zuby. Láska je sice mocná čarodějka, ale i tak budou ulice St. louis brzy možná opět plné krve...

Anita Blakeová žije ve světě, kde jsou upíři, zombie či vlkodlaci běžnou součástí společnosti. Živí se jako oživovatelka zombií a zákonná popravčí upírů. Pomáhá také policii při vyšetřování nadpřirozených trestných činů, což se však občas kříží s jejím soukromým životem.
Státá se totiž součástí nejen milostného, ale i mocenského trojúhelníku, jehož další dvě strany tvoří vnitřně rozervaný alfa vlkodlak Richard a neskutečně okouzlující a vlezlý upíří vládce města Jean-Claude.
Anita považuje svou sebeúctu za důležitější než vlastní život, dokonale rozumí zbraním, čelí čarodějnicím a ghúlům, zdivočelým lykantropům i najatým zabijákům, v milostných vztazích však často neví, má-li dát přednost vlkodlačímu vytí či upířím špičákům…

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Anita Blake 19 - Střela do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Anita Blake 19 - Střela.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Anita Blake 19 - Střela (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Anita Blake 19 - Střela bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Anita Blake 19 - Střela doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie

 
Knihkupectví / Anita Blake 19 - Střela