Anita Blake 5 - Krvavé koleno

Kód: 7557045

Úplný název:

Anita Blake 5 - Krvavé koleno (Hamiltonová Laurell K.): Anita Blake

Autor a popis:

Hamiltonová Laurell K., Epocha, 368 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
213 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.3.2018 dopoledne. 
 

Když se v kanceláři Anity Blakeové sejdou krátce po sobě dva podivní klienti, jsou jejich příběhy jen slabou předzvěstí toho, do jakých hlubin šílenství může někoho zavést smrt nejbližších. Zejména ty, kteří nevěří jejím ujištěním, že z hrobu se nikdy nevrátí jejich milovaný, ale zombie. A pokud mají dotyční nešťastníci takřka neomezené prostředky a naopak nulové morální zábrany, je na problémy zaděláno.
A tak Anita náhle zjistí, že z nezávazného flirtování v restauraci se stala smrtelně nebezpečná hra. Dvěma lvodlaky, kteří v jejím nitru probudí dosud číhající nebezpečnou šelmu, to jen začíná. V sázce jsou její milovaní - a je jedině správné, že o životech všech se rozhodne na hřbitově. Na hřbitově, kde procitne něco, co mělo zůstat navěky v hrobě…

Anita Blakeová žije ve světě, kde jsou upíři, zombie či vlkodlaci běžnou součástí společnosti. Živí se jako oživovatelka zombií a zákonná popravčí upírů. Pomáhá také policii při vyšetřování nadpřirozených trestných činů, což se však občas kříží s jejím soukromým životem.
Státá se totiž součástí nejen milostného, ale i mocenského trojúhelníku, jehož další dvě strany tvoří vnitřně rozervaný alfa vlkodlak Richard a neskutečně okouzlující a vlezlý upíří vládce města Jean-Claude.
Anita považuje svou sebeúctu za důležitější než vlastní život, dokonale rozumí zbraním, čelí čarodějnicím a ghúlům, zdivočelým lykantropům i najatým zabijákům, v milostných vztazích však často neví, má-li dát přednost vlkodlačímu vytí či upířím špičákům…..

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Anita Blake 5 - Krvavé koleno do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Anita Blake 5 - Krvavé koleno.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Anita Blake 5 - Krvavé koleno (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Anita Blake 5 - Krvavé koleno bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Anita Blake 5 - Krvavé koleno doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé