Anthroposofické pojetí světa a člověka jako základní východisko waldorfské pedagogiky

Kód: 8660083

Úplný název:

Anthroposofické pojetí světa a člověka jako základní východisko waldorfské pedagogiky (Ronovský Vít):

Autor a popis:

Ronovský Vít, Poznání, 120 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
123 Kč (168 Kč)
  / ks  
koupit
 

Knížka se věnuje původu waldorfské pedagogiky, podrobně rozebírá goethanistickou teorii poznání a fenomenologickou metodu, analyzuje anthroposofickou antropologii v pozadí waldorfské pedagogiky a zabývá se také problematikou tzv. "náboženskosti" waldorfských škol. Na základě podrobného zmapování těchto základních východisek pomáhá k pochopení waldorfské pedagogiky všem zájemcům, zejména rodičům, o tento nový způsob výchovy a výuky, který osvědčil své praktické výsledky zejména v poslední době v úspěchu waldorfských škol v testování maturit.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Anthroposofické pojetí světa a člověka jako základní východisko waldorfské pedagogiky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Anthroposofické pojetí světa a člověka jako základní východisko waldorfské pedagogiky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Anthroposofické pojetí světa a člověka jako základní východisko waldorfské pedagogiky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Anthroposofické pojetí světa a člověka jako základní východisko waldorfské pedagogiky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Anthroposofické pojetí světa a člověka jako základní východisko waldorfské pedagogiky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dítě a rodina

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Dítě a rodina / Anthroposofické pojetí světa a člověka jako základní východisko waldorfské pedagogiky