Antidiabetika

Kód: 8804609

Úplný název:

Antidiabetika (Svačina Štěpán):

Autor a popis:

Svačina Štěpán, Axonite, 200 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
444 Kč (580 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.2.2018 dopoledne. 
 

Publikace v přehledu uvádí všechny aspekty podávání antidiabetik, tedy starších i novějších skupin léků včetně inzulinu. Samostatné kapitoly jsou věnovány jak historii podávání antidiabetik, tak i perspektivám do budoucnosti. Zahrnuty jsou i kapitoly o farmakách používaných v léčbě komorbidit diabetu, kapitola o antidiabetikách nepodávaných u nás, kapitola o potravinových doplňcích i lékových interakcích.
Diabetologie je obor s dlouhou historií farmakoterapie a s velmi nadějnou budoucností. Cílem farmakoterapie není jen korigovat glykemii, ale především komplexně ovlivnit kvalitu života a rizika pacienta. O tom všem kniha informuje. Před 50 lety byla diabetologie zcela jiná než dnes a za 50 let bude zcela jistě úplně jiná. Je pravděpodobné, že dnešní diabetologie má pořád ještě blíž k té diabetologii minulého století. Bouřlivý rozvoj oboru lze tudíž zcela jistě očekávat, a o tom kniha také pojednává.

Publikace je doplněna množstvím přehledných vyobrazení, tabulek a schémat. Je určena internistům, diabetologům a praktickým lékařům.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Antidiabetika do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Antidiabetika.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Antidiabetika (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Antidiabetika bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Antidiabetika doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura