Antistresové omalovánky pro dospělé - speciál

Kód: 2475818

Úplný název:

Antistresové omalovánky pro dospělé - speciál (kol.):

Autor a popis:

Kol., Grada, 40 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Malovaný rok
Tak by se taky mohlo jmenovat speciální vydání antistresových omalovánek pro dospělé. Dvacet velkoformátových obrázků s jarní, letní, podzimní a zimní tematikou vám přinesou hodiny relaxace s pastelkami a díky kvalitě papíru z nich mohou být i obrazy, kterými si vyzdobíte byt či kancelář.
Hvězdný tým
Autorkami tohoto speciálu je úspěšné duo výtvarnice Jolany Daňkové a novinářky Lenky Tréglové, které za první tři díly Antistresových omalovánek pro dospělé společně získalo cenu Bestseller roku 2015. Jejich obrázky a fejetony už přinesly radost desítkám tisíců spokojených čtenářek a čtenářů a v Česku jsou úspěšnější než všechny zahraniční hity.
Světový hit
Účinky omalovávání na dospělé udivily v posledních letech odborníky i vystresované laiky. Barevný koníček uklidňuje, moc nestojí a rozhodně nevyžaduje žádný speciální talent. Díky trendu dospělých omalovánek nyní továrny na pastelky nestačí vyrábět a papírnictví jsou celoročně vyprodaná jako jindy jen v září. Pokud jste to ještě nezkusili, je čas zjistit, jaký klid a pohodu přinesou naše obrázky vám, nebo tomu, koho jimi obdarujete.
Přidejte se k nám
Na Facebooku najdete velkou a aktivní skupinu, kde si omalovávačky a omalovávači vyměňují tipy, rady a nápady. www.facebook.com/groups/AntistresoveOmalovanky
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Antistresové omalovánky pro dospělé - speciál do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Antistresové omalovánky pro dospělé - speciál.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Antistresové omalovánky pro dospělé - speciál (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Antistresové omalovánky pro dospělé - speciál bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Antistresové omalovánky pro dospělé - speciál doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Antistresové omalovánky

 
Knihkupectví / Volný čas / Antistresové omalovánky / Antistresové omalovánky pro dospělé - speciál