Všechny dary světa - Pohádkové omalovánky s uklidňujícím účinkem

Kód: 8720380

Úplný název:

Všechny dary světa - Pohádkové omalovánky s uklidňujícím účinkem (Song Daria):

Autor a popis:

Song Daria, Šikulka, 84 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
140 Kč (204 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Autorka Daria Song z Korejského Soulu se po velikém úspěchu s tituly Time Garden (Zahrada času) a Time Chamber (Komnata času) vrací s ještě větší silou s novým titulem The Present - Všechny dary světa.

Nádherné perokresby a výjimečný rukopis autorky jsou doprovázené okouzlujícím příběhem. Příběh o noční cestě přes svou jednoduchost a možná právě pro ni, v průběhu práce na omalovánkách nejednoho překvapí hloubkou pocitů, které příběh ve spojení s obrazy vyvolává.

Titul The Present - Všechny dary světa v České republice a na Slovensku vychází výjimečně dříve než ve Spojených Státech a Velké Británii a je příznivci tohoto žánru očekáván s netrpělivostí. Součástí omalovánek jsou podrobně vypracované postupy s ukázkami technik malby, pohlednice a přáníčka.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Všechny dary světa - Pohádkové omalovánky s uklidňujícím účinkem do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Všechny dary světa - Pohádkové omalovánky s uklidňujícím účinkem.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Všechny dary světa - Pohádkové omalovánky s uklidňujícím účinkem (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Všechny dary světa - Pohádkové omalovánky s uklidňujícím účinkem bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Všechny dary světa - Pohádkové omalovánky s uklidňujícím účinkem doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Všechny dary světa - Pohádkové omalovánky s uklidňujícím účinkem