Aortální nedomykavost

Kód: 2475685

Úplný název:

Aortální nedomykavost (Vojáček Jan, Žáček Pavel):

Autor a popis:

Vojáček Jan Žáček Pavel, Grada, 512 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
679 Kč (799 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Aortální nedomykavost patří mezi základní srdeční chlopenní vady a je úzce spjata s výskytem dilatačního postižení vzestupné aorty. Teprve v posledních letech je tradiční chirurgická léčba náhradou chlopně obohacena o systematicky budovanou strategii záchovné rekonstrukce chlopně. Monografie autorů z Kardiochirurgické kliniky v Hradci Králové s účastí mezinárodního kolektivu spoluautorů podává ucelený obraz této srdeční vady.
Kniha popisuje kromě jiného anatomii, možné anomálie, patofyziologii, moderní pojetí dynamické funkce aortálního kořene, dále možnosti kvantifikace významnosti vady pomocí echokardiografie a srdeční katetrizace, ale i CT a MRI. Detailní echokardiografická analýza je nezbytným předpokladem pro přípravu plánu dalšího postupu.
V další části publikace jsou představeny všechny způsoby léčby, čtenář zde nalezne i výklad geometrických principů a interpretaci echokardiografických nálezů. Kniha neopomíjí ani zhodnocení metod, porovnání výsledků léčebných postupů a doporučení pro sledování nemocných v ambulantní péči.
Publikace a její didaktičnost je založena na bohaté originální barevné názorné obrazové dokumentaci, jejímž autorem je již tradičně doc. MUDr. Pavel Žáček, Ph.D.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Aortální nedomykavost do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Aortální nedomykavost.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Aortální nedomykavost (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Aortální nedomykavost bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Aortální nedomykavost doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdravotnictví