Archeologické stopy dávných věků v Nymburce a ve středním Polabí

Kód: 8727573

Úplný název:

Archeologické stopy dávných věků v Nymburce a ve středním Polabí (Motyková Karla): Doba kamenná. Od lovcu a sberacu k patriarchálním zemedelcum

Autor a popis:

Motyková Karla, Nakladatelství VEGA-L, 192 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
270 Kč (369 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Kniha nabízí široké veřejnosti informace o archeologických výzkumech z doby kamenné ve středním Polabí. Hlavní výzvou k jejímu napsání se stal objev neobvyklé a z velké části poměrně dobře zachované mohyly z pozdní doby kamenné, datované do 4. tisíciletí před Kr. Pro lepší porozumění významu zmíněné památky v rámci dobových souvislostí byla však věnována pozornost i starším úsekům nejstaršího zemědělského pravěku na sledovaném území v mladší době kamenné (neolitu) i následnému vývoji na sklonku pozdní doby kamenné (eneolitu) nejen na území Čech ale i Evropy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Archeologické stopy dávných věků v Nymburce a ve středním Polabí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Archeologické stopy dávných věků v Nymburce a ve středním Polabí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Archeologické stopy dávných věků v Nymburce a ve středním Polabí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Archeologické stopy dávných věků v Nymburce a ve středním Polabí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Archeologické stopy dávných věků v Nymburce a ve středním Polabí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Archeologické stopy dávných věků v Nymburce a ve středním Polabí