Audio CD: Aristokratka na koni - CDmp3 (Čte Veronika Kubařová)

Kód: 6948126

Úplný název:

Audio CD: Aristokratka na koni - CDmp3 (Čte Veronika Kubařová) (Boček Evžen):

Autor a popis:

Boček Evžen, OneHotBook, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
218 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
 

Problémy s modrou krví a rodinným sídlem doslova v Kostce. „Nejchudší zámek v Čechách“ zůstává věrný svému označení, a tak tu hraběcí rodinka ani personál rozhodně nemají ustláno na růžích. Místo davů návštěvníků se na zámku kupí neproplacené faktury za vodu a hrozí, že záhy bude největší atrakcí každodenní koupel obyvatel zámku v kašně s dešťovkou. Chce to nějaký nápad… Skvělým řešením se zdá být projekt, v němž se mladá aristokratka Marie III. před zraky návštěvníků chystá, po vzoru svých předchůdkyň, předčasně zemřít. Smrt by mohla přitáhnout senzacechtivé turisty, bulvární tisk jim udělá reklamu… a budou mít vyhráno. Jenomže všechno je opět jinak - projekt s aristokratkou v rakvi je mrtvý. A zabil ho kníže Schwarzenberg. Nikdy ale není tak zle, aby nemohlo být hůř. O tom nás s nevyčerpatelnou dávkou humoru přesvědčuje pokračování úspěšných audioknih Poslední aristokratka a Aristokratka ve varu.

Účinkující: Veronika Kubařová
 
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Aristokratka na koni - CDmp3 (Čte Veronika Kubařová) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Aristokratka na koni - CDmp3 (Čte Veronika Kubařová).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Aristokratka na koni - CDmp3 (Čte Veronika Kubařová) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Aristokratka na koni - CDmp3 (Čte Veronika Kubařová) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Aristokratka na koni - CDmp3 (Čte Veronika Kubařová) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro dospělé / Audio CD: Aristokratka na koni - CDmp3 (Čte Veronika Kubařová)