Arogance jako klíč k úspěchu

Kód: 7413162

Úplný název:

Arogance jako klíč k úspěchu (Modler Peter):

Autor a popis:

Modler Peter, Zoner Press, 208 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
170 Kč (240 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Tato kniha je napsána pro ženy. Je určena ženám, které chtějí uspět v zaměstnání, v profesi, kterou si vybraly, a kdekoli tam, kde se střetávají se světem mužů. Ať již jde o práci, studium nebo i vztahy doma nebo mezi přáteli – naučte se být arogantní i přiměřeně agresivní.

Arogance není nepřátelství, arogance je postoj, kterým hájíte svá práva, prosazujete své názory a dobýváte příležitosti.

Muž není stejný druh člověka jako žena, má jiné zvyky, má jiné instinkty, používá jinou řeč. Musíte se naučit rozumět této řeči stejně jako jinému cizímu jazyku, pokud chcete obstát ve srovnání s muži. A platí to i obráceně – pro muže, kteří vedou kolektivy žen, je dobré, pokud porozumí řeči žen, orientují se v jejich chování a signálech, které k nim vysílají.

Peter Modler napsal tuto knihu na základě mnohaletých zkušeností s vedením tzv. tréninků arogance, seminářů, na kterých s klientkami rozebírá různé konfliktní situace, zejména profesní vztahy mezi muži a ženami na pracovištích. Uvádí celou řadu konkrétních, ale i obecných problémů, se kterými se ženy setkávají, odhaluje pozadí střetů a nalézá jejich řešení.

Kniha je zakončena stručným desaterem, které by každá žena měla mít na paměti, pokud jí záleží na úspěchu a touží se prosadit nejen v zaměstnání. První přikázání zní: Nebudeš brát všechno smrtelně vážně! Tuto knihu ale vážně berte, protože vám může pomoci najít cestu k úspěchu: Naučte se být arogantní.

Nahlédnout do Arogance jako klíč k úspěchu Nahlédnout do Arogance jako klíč k úspěchu

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Arogance jako klíč k úspěchu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Arogance jako klíč k úspěchu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Arogance jako klíč k úspěchu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Arogance jako klíč k úspěchu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Arogance jako klíč k úspěchu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Rozvoj osobnosti