Aromaterapie od A do Z - Podrobný průvodce světem esenciálních olejů

Kód: 7359086

Úplný název:

Aromaterapie od A do Z - Podrobný průvodce světem esenciálních olejů (Farrer-Hallsová Gill):

Autor a popis:

Farrer-Hallsová Gill, Metafora, 400 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
240 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
 

O tom, že vůně mohou být nejenom příjemné, ale i léčivé a povznášející ducha do vyšších sfér, věděli naši předkové už dávno. Dnes se aromaterapie zase v celé své slávě navrací, a abyste se v ní lépe vyznali, nabízíme vám bohatý výčet esenciálních olejů a detailní návod k jejich použití. Dozvíte se, jak využít přírodních vůní pro krásu i pro zdraví, jak s jejich pomocí zahnat chmury, strach i nemoci, nebo jak si namíchat vlastní parfém. Přečtete si vše o masážích, naučíte se láskyplně pečovat o seniory i o miminka, a v neposlední řadě také o sebe, protože si to za svou celodenní práci v hektickém tempu dnešní doby právem zasloužíte.
Naše kniha vám přináší téměř sedm desítek běžných i exotických esenciálních olejů spolu s množstvím náladových i odborných fotografií.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Aromaterapie od A do Z - Podrobný průvodce světem esenciálních olejů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Aromaterapie od A do Z - Podrobný průvodce světem esenciálních olejů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Aromaterapie od A do Z - Podrobný průvodce světem esenciálních olejů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Aromaterapie od A do Z - Podrobný průvodce světem esenciálních olejů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Aromaterapie od A do Z - Podrobný průvodce světem esenciálních olejů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Aromaterapie od A do Z - Podrobný průvodce světem esenciálních olejů