Aromatické oleje

Kód: 7336207

Úplný název:

Aromatické oleje (Schirner Markus):

Autor a popis:

Schirner Markus, Fontána, 256 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
156 Kč (198 Kč)
  / ks  
koupit
 

Vůně jsou nositeli informací. Ty nás dokáží ovlivňovat takovým způsobem, že si je v bdělém stavu nejsme schopni uvědomit, neboť je zpracovává přímo limbická mozková soustava – sídlo našich instinktů, nálad a vzpomínek. Pomocí vůní se tak člověk dostává za hranice rozumové kontroly, za velmi omezenou složku své bytosti, která v současné době působí jako největší překážka celistvosti – nejzákladnějšího předpokladu zdraví.
Každý esenciální olej v sobě obsahuje sílu života, vysoce koncentrovanou vibraci a silové pole rostliny, z níž byl získán. Tato jemnohmotná energie má zvláštní moc působit na naše nejvnitřnější struktury jako žádný jiný zevní lék. Pozoruhodný je tento fakt zejména proto, že aromatické oleje nefungují jako medikamenty, nýbrž nastolují vnitřní rovnováhu na základě starobylé poučky: „Je-li zdravá duše, tělo ji následuje.“
Tato kniha nabízí zasvěcený přehled ve využívání více jak 200 éterických olejů, uvádí do jejich aplikací, posuzuje jejich vhodnost v konkrétních případech a varuje před možnými riziky, neopomíjí ani přípravu zábalů a inhalací. Přehlednosti přispívá abecední řazení hesel i doplňkový seznam symptomů a chorob.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Aromatické oleje do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Aromatické oleje.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Aromatické oleje (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Aromatické oleje bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Aromatické oleje doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Aromatické oleje