Aromatické oleje

Kód: 7336207

Úplný název:

Aromatické oleje (Schirner Markus): Lexikon éterických oleju

Autor a popis:

Schirner Markus, Fontána, 256 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
144 Kč (198 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Vůně jsou nositeli informací. Ty nás dokáží ovlivňovat takovým způsobem, že si je v bdělém stavu nejsme schopni uvědomit, neboť je zpracovává přímo limbická mozková soustava – sídlo našich instinktů, nálad a vzpomínek. Pomocí vůní se tak člověk dostává za hranice rozumové kontroly, za velmi omezenou složku své bytosti, která v současné době působí jako největší překážka celistvosti – nejzákladnějšího předpokladu zdraví.
Každý esenciální olej v sobě obsahuje sílu života, vysoce koncentrovanou vibraci a silové pole rostliny, z níž byl získán. Tato jemnohmotná energie má zvláštní moc působit na naše nejvnitřnější struktury jako žádný jiný zevní lék. Pozoruhodný je tento fakt zejména proto, že aromatické oleje nefungují jako medikamenty, nýbrž nastolují vnitřní rovnováhu na základě starobylé poučky: „Je-li zdravá duše, tělo ji následuje.“
Tato kniha nabízí zasvěcený přehled ve využívání více jak 200 éterických olejů, uvádí do jejich aplikací, posuzuje jejich vhodnost v konkrétních případech a varuje před možnými riziky, neopomíjí ani přípravu zábalů a inhalací. Přehlednosti přispívá abecední řazení hesel i doplňkový seznam symptomů a chorob.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Aromatické oleje do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Aromatické oleje.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Aromatické oleje (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Aromatické oleje bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Aromatické oleje doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Aromatické oleje