Ars Sacra

Kód: 7391500

Úplný název:

Ars Sacra (Toman Rolf):

Autor a popis:

Toman Rolf, Slovart, 800 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
3 999 Kč (4 999 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

 


Na 800 stranách jsou popsány dějiny křesťanského umění od počátků až do dneška. Představeny jsou všechny epochy od pozdní antiky přes středověk, renesanci a baroko po klasicismus a moderní umění.

Renomovaní odborníci nabízejí čtenáři možnost porozumět kulturněhistorickému kontextu umění ve fundovaných textech. Tito znalci představují díla architektury, sochařství, malířství a uměleckého řemesla.

Text je doprovázen velkoformátovými ilustracemi a detaily, které jsou ve skutečnosti oku návštěvníka často nepřístupné. Zvolená perspektiva navádí pozorovatele na důležité prvky.

Křesťanství je nejrozšířenější náboženství na světě. ARS SACRA je poctou jeho umění a architektuře. Tato luxusní publikace, pastva pro oči, zaujme podrobnými záběry volenými speciálně s ohledem na formát knihy. Pozorovatel se přibližuje na dosah zobrazeným předmětům, často blíže než ve skutečnosti, a může zevrubně studovat detaily.

Texty podložené rozsáhlým výzkumem zvou čtenáře na cestu historií a zdůrazňují významné změny v posvátném umění, architektuře a kultuře.


Jak vzniká Ars Sacra
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ars Sacra do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ars Sacra .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ars Sacra (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ars Sacra bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ars Sacra doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu