Arthur Spiderwick Klíč k určování kouzelných tvorů ve světě kolem nás

Kód: 2421709

Úplný název:

Arthur Spiderwick Klíč k určování kouzelných tvorů ve světě kolem nás (DiTerlizzi Tony, Blacková Holly):

Autor a popis:

DiTerlizzi Tony, Blacková Holly, Knižní klub, 142 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
207 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
 

Klíč Arthura Spiderwicka, jejž právě otevíráte, byl sourozencům Graceovým pomocníkem v bitvě o dům i maminku a nyní vychází vstříc všem zájemcům, kteří by rádi věděli, jak se to doopravdy má se skřítky, plivníky, elfy, trolly, draky a podobnými výtečníky. Spis věhlasného přírodozpytce Jaredovou zásluhou nepodlehl zkáze a podává nám cenné informace o typických stanovištích těchto bytostí, o jejich stravovacích zvyklostech i nesčetných alotriích, jimiž sužují nebohé lidstvo po celé věky. Poznejte tyto tvory už dnes, ještě než se zhmotní ve filmu režiséra Marka Waterse! V ostrovtipném pojednání páně Spiderwicka zjistíte za přispění více než tří tuctů úchvatných vyobrazení a poutavých vyprávění nejen to, jak jednotlivé příslušníky této záhadné říše určovat, ale také se vám dostane množství tipů, jak s nimi raději vycházet po dobrém.
Mějte totiž na paměti, že svět kouzelných bytostí je blíž, než si myslíte: rozkládá se všude kolem nás a jeho obyvatelé jsou mocní. Nevyplácí se je podceňovat, ale ještě horší je nemít o jejich potměšilostech ani tušení!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Arthur Spiderwick Klíč k určování kouzelných tvorů ve světě kolem nás do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Arthur Spiderwick Klíč k určování kouzelných tvorů ve světě kolem nás.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Arthur Spiderwick Klíč k určování kouzelných tvorů ve světě kolem nás (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Arthur Spiderwick Klíč k určování kouzelných tvorů ve světě kolem nás bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Arthur Spiderwick Klíč k určování kouzelných tvorů ve světě kolem nás doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro děti

 
Knihkupectví / Sci-fi, fantasy / Sci-fi, fantasy pro děti / Arthur Spiderwick Klíč k určování kouzelných tvorů ve světě kolem nás