Asijská kuchyně po česku - Indie, Indonésie, Malajsie, Tahjsko, Vietnam, Japonsko, Čína, A

Kód: 8668142

Úplný název:

Asijská kuchyně po česku - Indie, Indonésie, Malajsie, Tahjsko, Vietnam, Japonsko, Čína, A (Svobodová Zděnka): 302 receptu

Autor a popis:

Svobodová Zděnka, GEN, 206 stran, jazyk - čeština, 2004

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
158 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
 

Jestliže nepatříte zrovna mezi příznivce domácí české kuchyně, pak je právě pro vás určena tato kuchařka. Najdete v ní přes 300 receptů na speciality i lidová jídla z Indie, Indonésie, Malajsie, Thajska, Vietnamu, Japonska, Číny či Arabských států. Co třeba zkusit někdy k večeři Hovězí terijaki, Saté s arašídovou omáčkou nebo tajemně znějící pokrm Otak-otak?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Asijská kuchyně po česku - Indie, Indonésie, Malajsie, Tahjsko, Vietnam, Japonsko, Čína, A do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Asijská kuchyně po česku - Indie, Indonésie, Malajsie, Tahjsko, Vietnam, Japonsko, Čína, A.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Asijská kuchyně po česku - Indie, Indonésie, Malajsie, Tahjsko, Vietnam, Japonsko, Čína, A (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Asijská kuchyně po česku - Indie, Indonésie, Malajsie, Tahjsko, Vietnam, Japonsko, Čína, A bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Asijská kuchyně po česku - Indie, Indonésie, Malajsie, Tahjsko, Vietnam, Japonsko, Čína, A doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Asijská kuchyně po česku - Indie, Indonésie, Malajsie, Tahjsko, Vietnam, Japonsko, Čína, A