Aštánga vinjása jóga - Podrobný průvodce základní sestavou

Kód: 7336634

Úplný název:

Aštánga vinjása jóga - Podrobný průvodce základní sestavou (Maehle Gregor): Podrobný pruvodce základní sestavou

Autor a popis:

Maehle Gregor, Fontána, 144 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
267 Kč (388 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Podrobná publikace vynikajícího australského učitele jógy je dnes všeobecně přijímána jako nejúplnější studie Aštánga Vinjása Jógy a jako mimořádně cenný zdroj informací k praxi i filozofii této globálně nejrozšířenější formy jógového cvičení.

Najdete v ní detailní výklad všech ásan a doprovodných pohybů (tzv. základní sestavy - primary series), který je doplněn důležitými anatomickými a fyziologickými poznámkami, obrázky, tipy pro začátečníky i významnými souvislostmi přesahujícími do medicíny, sportu, fyziky či mytologie.

Zároveň autor vysvětluje techniky základní sestavy v perspektivě klasické osmidílné cesty jógy kodifikované v legendárních Jóga sútrách mudrce Pataňdžaliho.

Neopomíná ani podrobný exkurz do "jádrových" technik Aštánga Vinjása Jóga, k nimž patří energetické zámky BANDHA, koncentrace pohledu DRŠTI a regulace dýchání PRÁNÁJÁMA, které udílejí jógovému cvičení specifický rozměr neobyčejné účinnosti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Aštánga vinjása jóga - Podrobný průvodce základní sestavou do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Aštánga vinjása jóga - Podrobný průvodce základní sestavou.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Aštánga vinjása jóga - Podrobný průvodce základní sestavou (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Aštánga vinjása jóga - Podrobný průvodce základní sestavou bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Aštánga vinjása jóga - Podrobný průvodce základní sestavou doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Aštánga vinjása jóga - Podrobný průvodce základní sestavou