Aštánga-vinjása jóga - Podrobný průvodce středně pokročilou sestavou

Kód: 7336765

Úplný název:

Aštánga-vinjása jóga - Podrobný průvodce středně pokročilou sestavou (Maehle Gregor): Podrobný pruvodce stredne pokrocilou sestavou

Autor a popis:

Maehle Gregor, Fontána, 184 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
253 Kč (368 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

V pokračování knihy Aštánga-Vinjása jóga: Podrobný průvodce základní sestavou najdete detailní a vícevrstvé informace o druhé sestavě tohoto rozšířeného systému jógy. Zkušený jogín a dlouholetý instruktor Gregor Maehle vás provede dalším stupněm cvičení ásan nejen prostřednictvím výkladu skrytých anatomických souvislostí, ale seznámí vás navíc i s jejich filozofickým a mytologickým pozadím. Autor do nezvyklé hloubky vysvětluje všech sedmadvacet poloh této klasické sestavy prostřednictvím fotografií, anatomických nákresů a informativních vsouvek.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Aštánga-vinjása jóga - Podrobný průvodce středně pokročilou sestavou do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Aštánga-vinjása jóga - Podrobný průvodce středně pokročilou sestavou.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Aštánga-vinjása jóga - Podrobný průvodce středně pokročilou sestavou (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Aštánga-vinjása jóga - Podrobný průvodce středně pokročilou sestavou bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Aštánga-vinjása jóga - Podrobný průvodce středně pokročilou sestavou doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Aštánga-vinjása jóga - Podrobný průvodce středně pokročilou sestavou