Asterix - kolekce 3DVD/Asterix a Vikingové, Asterix a překvapení pro Cézara, Asterix v Bri

Kód: 8600015

Úplný název:

Asterix - kolekce 3DVD/Asterix a Vikingové, Asterix a překvapení pro Cézara, Asterix v Bri (kol.):

Autor a popis:

Kol., bohemia motion pictures, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.1.2018 dopoledne. 
 

Asterix a Vikingové/ Náčelník galské vesničky obdrží od bratra naléhavou žádost o pomoc: učinit z jeho zženštilého syna Zničehonixe pravého muže. Mladíka po příjezdu do Galicie dostanou na starost Asterix a Obelix. Když sem však připlují bojovní Vikingové a překvapeného Zničehonixe unesou na daleký sever, našim oblíbeným hrdinům nezbývá, než vydat se šéfova synovce zachránit... Asterix v Británii/ S Asterixem a jeho věrným přítelem Obelixem se vydáme do Anglie. Jejich úkolem je doručit kouzelný lektvar do vesnice, na kterou útočí římská vojska. Lektvar dodávající zázračnou sílu má místním obyvatelům pomoci se ubránit. Asterixova mise je ale prozrazena! Na galské hrdiny proto čeká nelehká cesta Británií, plná humoru a dobrodružství. Asterix a překvapení pro Césara/ Obelix se zamiloval... Jeho vyvolená však už svého nápadníka má, a navíc ji unesou Římané. Asterix s Obelixem se vydávají ji zachránit. Dostanou se až před samotného Cézara, do gladiátorské arény, kde je čeká napínavý boj!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Asterix - kolekce 3DVD/Asterix a Vikingové, Asterix a překvapení pro Cézara, Asterix v Bri do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Asterix - kolekce 3DVD/Asterix a Vikingové, Asterix a překvapení pro Cézara, Asterix v Bri.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Asterix - kolekce 3DVD/Asterix a Vikingové, Asterix a překvapení pro Cézara, Asterix v Bri (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Asterix - kolekce 3DVD/Asterix a Vikingové, Asterix a překvapení pro Cézara, Asterix v Bri bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Asterix - kolekce 3DVD/Asterix a Vikingové, Asterix a překvapení pro Cézara, Asterix v Bri doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Asterix - kolekce 3DVD/Asterix a Vikingové, Asterix a překvapení pro Cézara, Asterix v Bri