Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva - 3D/Bluray

Kód: 3486092

Úplný název:

Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva - 3D/Bluray (kol.):

Autor a popis:

Kol., bohemia motion pictures, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Pod vedením Julia Caesara napadly proslulé římské legie Británii. Jedné malé vesničce se však daří statečně odolávat, ale každým dnem je slabší a slabší. Britská královna proto vyslala svého věrného důstojníka Anticlimaxe, aby vyhledal pomoc u Galů v druhé malinké vesničce ve Francii vyhlášené svým důmyslným bojem proti Římanům… Když Anticlimax popsal zoufalou situaci svých lidí, Galové mu darovali barel svého kouzelného lektvaru a Astérix a Obélix jsou pověřeni doprovodit ho domů. Jakmile dorazí do Británie, Anticlimax jim představí místní zvyky ve vší parádě a všichni to pořádně roztočí! Vytočený Caesar se však rozhodne naverbovat Normanďany, hrůzu nahánějící bojovníky Severu, aby jednou provždy skoncovali s Brity. Jenže Normanďani touží po jediném – zažít strach. A to protože někde zaslechli přísloví: „Strach Ti dává křídla“…a kdo by nechtěl létat? Galové, Britové, Normanďani a Římané se zamotají do bláznivé honičky za kouzelným lektvarem, na němž záleží spása národa…
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva - 3D/Bluray do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva - 3D/Bluray.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva - 3D/Bluray (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva - 3D/Bluray bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva - 3D/Bluray doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva - 3D/Bluray