Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva - 3D/Bluray

Kód: 3486092

Úplný název:

Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva - 3D/Bluray (kol.):

Autor a popis:

Kol., bohemia motion pictures, 0 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
219 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 3.4.2017 dopoledne. 
 

Pod vedením Julia Caesara napadly proslulé římské legie Británii. Jedné malé vesničce se však daří statečně odolávat, ale každým dnem je slabší a slabší. Britská královna proto vyslala svého věrného důstojníka Anticlimaxe, aby vyhledal pomoc u Galů v druhé malinké vesničce ve Francii vyhlášené svým důmyslným bojem proti Římanům… Když Anticlimax popsal zoufalou situaci svých lidí, Galové mu darovali barel svého kouzelného lektvaru a Astérix a Obélix jsou pověřeni doprovodit ho domů. Jakmile dorazí do Británie, Anticlimax jim představí místní zvyky ve vší parádě a všichni to pořádně roztočí! Vytočený Caesar se však rozhodne naverbovat Normanďany, hrůzu nahánějící bojovníky Severu, aby jednou provždy skoncovali s Brity. Jenže Normanďani touží po jediném – zažít strach. A to protože někde zaslechli přísloví: „Strach Ti dává křídla“…a kdo by nechtěl létat? Galové, Britové, Normanďani a Římané se zamotají do bláznivé honičky za kouzelným lektvarem, na němž záleží spása národa…
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva - 3D/Bluray do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva - 3D/Bluray.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva - 3D/Bluray (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva - 3D/Bluray bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva - 3D/Bluray doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva - 3D/Bluray