Astrální cestování v praxi - Kompletní kniha o mimotělních zážitcích

Kód: 7336834

Úplný název:

Astrální cestování v praxi - Kompletní kniha o mimotělních zážitcích (Bruce Robert): Kompletní kniha o mimotelních zážitcích

Autor a popis:

Bruce Robert, Fontána, 376 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
286 Kč (398 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.1.2018 dopoledne. 
 

TOUŽILI JSTE NĚKDY LÉTAT, procházet zdmi, cestovat okolním vesmírem, zkoumat exotické planety a říše, navštěvovat své přátele a blízké, prožívat duchovní dimenze nebo jen tak si dopřávat vzrušující dobrodružství mimo omezení vašeho fyzického těla? Pokud ano, pak je tahle kniha určena právě pro vás! Autor Robert Bruce vám v tomto mistrně rozvedeném vydání svého proslulého klasického díla, které vychází u příležitosti desetiletého výročí jeho první publikace, poskytne vše, co potřebujete k tomu, abyste pochopili podstatu mimotělních zážitků a sami je začali podnikat. Součástí knihy jsou podnětné návody, jak pracovat se svým vyšším já na probuzení a rozvinutí vašich energetických center, jak opouštět své tělo, jak se pohybovat po astrálních a mentálních pláních a jak se zase bezpečně vrátit s jasnými vzpomínkami na úžasná mimotělní dobrodružství. Bruce staví na několika desítkách let vlastních zkušeností jednak s astrálním cestováním a jednak s výukou druhých, kteří se chtěli naučit opouštět svá těla. V jedné znamenité knize tak dostanete vše, co potřebujete: osobní popisy mimotělních zážitků, praktický návod na jejich dosažení a vyřešení problémů a také průlomovou teoretickou koncepci. Ať už jste skeptik, zkušený astrální projektující, nováček nebo cestovatel prstem po mapě, nabízí se vám učiněný poklad – mistrovské dílo pro pochopení a realizaci mimotělních zážitků.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Astrální cestování v praxi - Kompletní kniha o mimotělních zážitcích do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Astrální cestování v praxi - Kompletní kniha o mimotělních zážitcích.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Astrální cestování v praxi - Kompletní kniha o mimotělních zážitcích (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Astrální cestování v praxi - Kompletní kniha o mimotělních zážitcích bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Astrální cestování v praxi - Kompletní kniha o mimotělních zážitcích doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Astrální cestování v praxi - Kompletní kniha o mimotělních zážitcích