Astro-zdraví

Kód: 7205068

Úplný název:

Astro-zdraví (Bauer Erich):

Autor a popis:

Bauer Erich, Pragma, 302 stran, jazyk - čeština, 2002

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
128 Kč (160 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Lidé věděli od nepaměti - a věda jim dnes dává zapravdu - že hvězdy významně ovlivňují život člověka. Tušili, že každá nemoc je určitým signálem i výzvou: zašifrovanou formou nás varuje před možným nebezpečím, vyzývá nás, abychom samisebe soustředěněji vnímali, a upozorňuje, že jsme něco opomenuli.

Známý německý psycholog a astrolog Erich Bauer ve své slavné knize shrnuje srozumitelnou a poutavou formou základní praktické zkušenosti astrologické medicíny. Jeho přístup, který vychází z tradičních i moderních poznatků astrologie a lékařství, objevuje spojitost mezi lidským organismem a jeho fungováním a řádem celého vesmíru. Dopodrobna zpracovaný horoskop vám může poskytnout důležité informace o vašich tělesných i duševních dispozicích. Odhalí vám, k jakým nemocem jste vy nebo vaši blízcí náchylní a nabídne klíč k odstranění vašich zdravotních problémů

S pomocí knihy Astro-zdraví se naučíte včas rozpoznávat symptomy možných zdravotních potíží a budete moci zabránit propuknutí blížící se nemoci.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Astro-zdraví do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Astro-zdraví.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Astro-zdraví (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Astro-zdraví bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Astro-zdraví doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika