Astronautův průvodce životem na Zemi - Co mi cesty do vesmíru řekly o lidském důmyslu, odh

Kód: 2424716

Úplný název:

Astronautův průvodce životem na Zemi - Co mi cesty do vesmíru řekly o lidském důmyslu, odh (Hadfield Chris):

Autor a popis:

Hadfield Chris, Universum, 280 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
279 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
 

Plukovník Chris Hadfield věnoval desetiletí astronautickému výcviku a ve vesmíru strávil více než čtyři tisíce hodin. V této knize plné zábavných a poučných příběhů, okouzlujících líčení vesmírných procházek i chladně klidných popisů krizí vysvětluje, jak lze s použitím selského rozumu dosáhnout úspěchu. Pravděpodobně nikdy nebudete stavět robot, řídit kosmickou loď ani provádět základní chirurgické úkony jako plukovník Hadfield, avšak jeho živé postřehy vás naučí, jak myslet jako astronaut - a možná zcela změní váš pohled na život na Zemi, a zvláště váš vlastní.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Astronautův průvodce životem na Zemi - Co mi cesty do vesmíru řekly o lidském důmyslu, odh do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Astronautův průvodce životem na Zemi - Co mi cesty do vesmíru řekly o lidském důmyslu, odh.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Astronautův průvodce životem na Zemi - Co mi cesty do vesmíru řekly o lidském důmyslu, odh (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Astronautův průvodce životem na Zemi - Co mi cesty do vesmíru řekly o lidském důmyslu, odh bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Astronautův průvodce životem na Zemi - Co mi cesty do vesmíru řekly o lidském důmyslu, odh doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Věda a technika

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Věda a technika / Astronautův průvodce životem na Zemi - Co mi cesty do vesmíru řekly o lidském důmyslu, odh