Atlas muslimských strašáků aneb Vybrané kapitoly z "mediálního islámu"

Kód: 2002428

Úplný název:

Atlas muslimských strašáků aneb Vybrané kapitoly z "mediálního islámu" (Ostřanský Bronislav): aneb Vybrané kapitoly z "mediálního islámu"

Autor a popis:

Ostřanský Bronislav, Academia, 192 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
162 Kč (235 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Zájem o islám soustavně narůstá, což se odráží v knihkupectvích i v médiích. Přitom řada kontroverzních jevů, jež léta plní zpravodajské rubriky, se v základních příručkách o islámu nevyskytuje vůbec nebo jen okrajově. Nezasvěcený pozorovatel tak může snadno nabýt dojmu, jako by existovaly islámy dva, mediální a ten z knihoven či univerzit. A právě tuto mezeru by rád zaplnil Atlas muslimských strašáků, jenž se záměrně soustředí na ta islámská či muslimská témata, která bývají tolik medializována i diskutována a často přijímána s nepochopením či obavami. Čtenář zde nalezne hesla lehčí, ale i temnější. Bronislav Ostřanský, soustavně polemiky o islámu sleduje a rozborem vybraných „strašáků“ by chtěl přispět k lepšímu chápání islámu a muslimů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Atlas muslimských strašáků aneb Vybrané kapitoly z "mediálního islámu" do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Atlas muslimských strašáků aneb Vybrané kapitoly z "mediálního islámu".
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Atlas muslimských strašáků aneb Vybrané kapitoly z "mediálního islámu" (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Atlas muslimských strašáků aneb Vybrané kapitoly z "mediálního islámu" bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Atlas muslimských strašáků aneb Vybrané kapitoly z "mediálního islámu" doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Atlas muslimských strašáků aneb Vybrané kapitoly z "mediálního islámu"