Atlas odlehlých ostrovů - Padesát ostrovů, které jsem nikdy nenavštívila a nikdy nenavštív

Kód: 8750605

Úplný název:

Atlas odlehlých ostrovů - Padesát ostrovů, které jsem nikdy nenavštívila a nikdy nenavštív (Schalansky Judith): Padesát ostrovu, které jsem nikdy nenavštívila a nikdy nenavštívím

Autor a popis:

Schalansky Judith, 65. pole, 144 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
377 Kč (548 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Autorka s lehkostí vypráví tak absurdní příběhy, jaké je schopna vymyslet snad jen realita omezená na několik kilometrů čtverečních ztracených kdesi v oceánu.
Jsou to příběhy o vzácných zvířatech, podivných lidech, o ztroskotaných otrocích a osamělých přírodovědcích, zbloudilých objevitelích a vyšinutých strážcích majáků, o zapomenutých námořnicích a vzbouřencích, příběhy o touze a odloučeni
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Atlas odlehlých ostrovů - Padesát ostrovů, které jsem nikdy nenavštívila a nikdy nenavštív do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Atlas odlehlých ostrovů - Padesát ostrovů, které jsem nikdy nenavštívila a nikdy nenavštív.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Atlas odlehlých ostrovů - Padesát ostrovů, které jsem nikdy nenavštívila a nikdy nenavštív (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Atlas odlehlých ostrovů - Padesát ostrovů, které jsem nikdy nenavštívila a nikdy nenavštív bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Atlas odlehlých ostrovů - Padesát ostrovů, které jsem nikdy nenavštívila a nikdy nenavštív doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Náš svět

 
Knihkupectví / Náš svět / Atlas odlehlých ostrovů - Padesát ostrovů, které jsem nikdy nenavštívila a nikdy nenavštív