Atmosféra Vánoc - Nápady na zhotovení dekorací, dárků a dobrot

Kód: 2491853

Úplný název:

Atmosféra Vánoc - Nápady na zhotovení dekorací, dárků a dobrot (kol.):

Autor a popis:

Ikar, 288 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
207 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
 

V této knize najdete nápady a rady, návody a recepty, které vás krok za krokem povedou, když se pustíte do vlastnoruční výroby vánoční dekorace a ozdob, když zatoužíte originálně naaranžovat dům, byt nebo i slavnostní tabuli při svátečním stolování. K tomu objevíte nové rafinované recepty na vánoční cukroví a pečivo z celé Evropy, postupy jak zhotovit věnce, kytice, okrasné květináče, betlémy, svíčky, jmenovky, třpytivá jablka... Zkrátka všechno, co souvisí s Vánocemi, svátkem hojnosti a rozjímání.

Nahlédnout do Atmosféra Vánoc - Nápady na zhotovení dekorací, dárků a dobrot Nahlédnout do Atmosféra Vánoc - Nápady na zhotovení dekorací, dárků a dobrot

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Atmosféra Vánoc - Nápady na zhotovení dekorací, dárků a dobrot do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Atmosféra Vánoc - Nápady na zhotovení dekorací, dárků a dobrot.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Atmosféra Vánoc - Nápady na zhotovení dekorací, dárků a dobrot (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Atmosféra Vánoc - Nápady na zhotovení dekorací, dárků a dobrot bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Atmosféra Vánoc - Nápady na zhotovení dekorací, dárků a dobrot doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro ženy

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Pro ženy / Atmosféra Vánoc - Nápady na zhotovení dekorací, dárků a dobrot