Atypická zaměstnání - cesta k vyšší zaměstnanosti?

Kód: 7478975

Úplný název:

Atypická zaměstnání - cesta k vyšší zaměstnanosti? (Morávek Jakub, Pichrt Jan):

Autor a popis:

Morávek Jakub, Pichrt Jan, Wolters Kluwer, 336 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
316 Kč (385 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Sborník příspěvků z mezinárodní vědecké konference, která se konala na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze na téma „Atypická zaměstnání – cesta k vyšší zaměstnanosti?“. Záštitu nad konferencí převzalo Ministerstvo práce a sociálních věcí České republiky.

S přihlédnutím k šíři tématu, které je aktuální jak pro akademickou sféru, tak pro aplikační praxi, je dán prostor jak příspěvkům povahy primárně vědecké, tak příspěvkům zaměřeným spíše na poznatky z aplikační praxe, v nichž je poukazováno na nedostatky faktické a praktické tak, jak je zástupce příslušného segmentu vnímá. Z povahy věci, jelikož je v oblasti atypických forem zaměstnávání řada otázek diskusních, se názory autorů v mnohém různí. Některé přístupy mohou být hraniční až provokující, ve své podstatě však vždy poukazují na konkrétní problém, či moment, jež je vnímán autorem, a zpravidla i prostředím, v němž autor působí, jako problematický; každý čtenář sám jistě posoudí, které z argumentů, které při konferenci (prodchnuté duchem svobodné diskuze typické pro akademickou půdu) zazněly, právě jeho svým významem oslovují. Věříme, že předkládaný sborník splní svůj účel, jímž je vyvolání intenzivnějšího diskurzu nad problematikou atypických forem zaměstnání a nad jejím dalším směřováním.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Atypická zaměstnání - cesta k vyšší zaměstnanosti? do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Atypická zaměstnání - cesta k vyšší zaměstnanosti?.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Atypická zaměstnání - cesta k vyšší zaměstnanosti? (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Atypická zaměstnání - cesta k vyšší zaměstnanosti? bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Atypická zaměstnání - cesta k vyšší zaměstnanosti? doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Atypická zaměstnání - cesta k vyšší zaměstnanosti?