Audio CD: Aspiring Child

Kód: 2665792

Úplný název:

Audio CD: Aspiring Child (The Complication):

Autor a popis:

The Complication, Indies Scope, 0 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
229 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Aspirují na rockový objev sezóny. The Complication mají drive, dělají hudbu po svém a výsledek zní skvěle!

 

Talentovaná čtveřice The Complication si se svou druhou nahrávkou Aspiring Child říká důrazně o pozornost. Jejich nasazení, které z nich prýští na pódiu, se podařilo přetavit v energickou nálož i na druhém řadovém albu.

V muzice, založené na hlasité kytaře, hutné base a dynamických bicích, najdete i přes všechny ty potrhané struny a rozlámané paličky, chytlavé melodické linky a výrazné refrény, které využívají hlasů všech členů kapely. V čele s charismatickým a skvěle zpívajícím Jackobem Sensem vás kapela nenechá v klidu a při jejich poslechu si budete přát, aby tahle jízda nikdy neskončila.  

 

Necelé tři roky po debutu U (2014) a tří singlů, jež vyšly během dalších dvou let, vychází nová deska Aspiring Child. „Samotný název desky vychází z písničky, která celé album uzavírá,“ prozrazuje zpěvák Jackob Sence a dodává: „Její text totiž skvělé funguje jako paralela k průběhu jejího natáčení.
Natáčelo se v Bomb Jack Studiu už od léta 2016 a na výsledné podobě se značnou měrou producentsky podílel Vašek Dreiseitl. „Jeho pohled zvenčí tomu dodal nový rozměr. A popravdě, nikoho z nás by nenapadlo použít v písničce třeba harfu,“ říká Jackob Sence. Album, potažmo kapela nijak neskrývá svou inspiraci obdobím rockové muziky devadesátých let, kdy světovým hitparádám kralovali Rage Against The Machine, Faith No More nebo Red Hot Chilli Peppers. 

 

The Complication se na scéně pohybují od roku 2009. V té době bylo členům kapely, dvěma bratrům a jejich kamarádovi, mezi patnácti a osmnácti lety. Současná sestava spolu hraje čtyři roky. „V roce 2012 k nám přišel Jackob. Z něho jsme poprvé cítili, že to myslí s muzikou stejně vážně jako my,“ říká zakládající člen kapely kytarista Radek Jeníček a dodává „Jackob má nejen skvělý hlas, ale báječně si i rozumíme.“ To, že má současná sestava drive a před sebou slibnou kariéru, dokazuje i fakt, že byli loni na podzim vybráni na mezinárodní showcase festival Nouvelle Prague, kde špičkovým odborníkům z Čech i celého světa dokázali, že bez problémů obstojí v silné konkurenci tuzemských i zahraničních kapel.

Kapela nově spolupracuje s agenturou APPLAUSE booking, která zastupuje taková jména jako Lenka Dusilová, Zrní nebo Poletíme?. A album vychází u labelu Indies Scope.
„Do budoucna plánujeme hodně hrát a představit se co nejširšímu publiku,“ říká bubeník Daniel Jeníček. „Věříme, že deska bude mít úspěch. První ohlasy znějí nadšeně.“
Zkrátka, The Complication mají díky svému talentu, kvalitě a píli našlápnuto na skvělou budoucnost.

 


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Aspiring Child do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Aspiring Child.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Aspiring Child (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Aspiring Child bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Aspiring Child doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro dospělé