Audio CD: Honza Křížek - CD

Kód: 5639822

Úplný název:

Audio CD: Honza Křížek - CD (Křížek Jan):

Autor a popis:

Křížek Jan, SUPRAPHON, 0 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
297 Kč (351 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.2.2018 dopoledne. 
 

Zbrusu nová kapitola v kariéře nezaměnitelného muzikanta s divokou krví
Honza Křížek, frontman dnes již kultovních Walk Choc Ice, dlouholetý hlas Blue Effect, multiinstrumentalista, skladatel filmové a scénické hudby, se vůbec poprvé ve své bohaté kariéře představuje se svou sólovou autorskou tvorbou. Projektu nejprve předcházelo akustické sólové hraní shrnující dosavadní hudební kariéru a představující už i některé nové vlastní skladby. Jejich úspěch u publika mu dodal potřebnou energii k dopsání písniček pro celé album, které pojmenoval jednoduše Honza Křížek.
Album kompletně nahrál a nazpíval ve studiu The Barn pod producentským dohledem Dana Frimla (Mean Messiah), který zároveň na nahrávku přispěl skladbou Planety. Ta je společně s covervezí pro nejednu generaci zásadního songu Slunečný hrob s hostujícím Michalem Pavlíčkem jedinou písní, pod níž není Honza podepsán coby autor. Zbývající jedenáctka skladeb představuje bývalého člena Kollerbandu a dlouholetého spoluhráče Ivana Krále jako svébytného tvůrce, jehož hlavní doménou je chytrý pop-rock, ale nebojí se zakoketovat si i s punk-rockem či elektronikou.
I přes svůj žánrový rozptyl je Křížkův sólový debut ucelenou a sebevědomou výpovědí umělce, jenž bezesporu patří mezi jednu z nejvýraznějších postav tuzemské hudební scény a dokazuje, že má co říct. Že do toho jde takříkajíc po hlavě, ostatně potvrzuje i do detailu vychytaná vizuální stránka celého projektu. Na svědomí ji má Rostislav Novák ml., herec a principál renomovaného souboru Cirk La Putyka, který Honzu představí – ať už prostřednictvím obalu nebo bookletu alba – v mnoha polohách, z nichž ani jednu rozhodně není radno nechat bez povšimnutí.TRACKLIST:

NA PRVNÍ ZÁBĚR
LÁSKA JE V NÁS!
PADÁM VZHŮRU
NAHÝ KORMORÁN
PROTIKLAD
PLANETY
ROZSVÍTÍME SPOLU HVĚZDY
SIGNÁL
TSUNAMI
SLUNEČNÝ HROB
ZTRACENÁ
RUNWAY
V LOUŽÍCH

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Honza Křížek - CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Honza Křížek - CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Honza Křížek - CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Honza Křížek - CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Honza Křížek - CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hudba

 
Knihkupectví / Hudba / Audio CD: Honza Křížek - CD