Audio CD: Macbeth - 2 CDmp3 (Čte Václav Neužil)

Kód: 7252744

Úplný název:

Audio CD: Macbeth - 2 CDmp3 (Čte Václav Neužil) (Nesbo Jo):

Autor a popis:

Nesbo Jo, Práh, 0 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
319 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.4.2018 dopoledne. 
 

Norský král detektivek Jo Nesbo v očekávané novince Macbeth ukazuje, jak hra o moc, nenasytnost a temná zákoutí lidského jednání a mysli dokáží ovlivňovat a ničit životy.
Je to nejlepší polda, jakého kdy měli. Když se nepodařený zátah na dealery zvrhne v krveprolití, přichází inspektor Macbeth se svým týmem rychlého nasazení, aby zachránil situaci.
Macbeth je však i vyléčený feťák s problematickou, trýznivou minulostí. Za jeho úspěchy ho čeká odměna. Peníze. Moc. Respekt. To všechno má na dosah. Jenže chlap s jeho původem nemůže dosáhnout až na vrchol. Nebo může? Macbetha pronásledují halucinace a paranoidní představy o tom, jak mu osud brání v oprávněném vzestupu.
Jak se má dostat k tomu, na co má právo? Tak, že začne vraždit.
Jo Nesbo je jedním z nejslavnějších světových autorů krimi. Jeho knihy vyšly v padesáti jazycích a prodalo se jich více než 40 milionů výtisků po celém světě.
„Macbetha“ inspirovala hra Williama Shakespeara, kterou Nesbo vnímá jako „thriller o boji o moc, odehrávající se v pochmurných noirových kulisách i v temnotě paranoidní lidské mysli“.

Celkový čas: 17 hodin 29 minut

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Macbeth - 2 CDmp3 (Čte Václav Neužil) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Macbeth - 2 CDmp3 (Čte Václav Neužil).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Macbeth - 2 CDmp3 (Čte Václav Neužil) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Macbeth - 2 CDmp3 (Čte Václav Neužil) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Macbeth - 2 CDmp3 (Čte Václav Neužil) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro dospělé / Audio CD: Macbeth - 2 CDmp3 (Čte Václav Neužil)