Audio CD: Musela jsem zemřít. Má cesta od nemoci k opravdovému uzdravení - audioknihovna

Kód: 6948159

Úplný název:

Audio CD: Musela jsem zemřít. Má cesta od nemoci k opravdovému uzdravení - audioknihovna (Moorjani Anita):

Autor a popis:

Moorjani Anita, OneHotBook, 0 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
241 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.3.2018 dopoledne. 
 

Když Anitě Moorjani diagnostikovali rakovinu, odmítla standardní léčbu. S nemocí bojovala čtyři roky, poté upadla do kómatu a lékaři jí nedávali naději. Ona se ale po třech probrala a věděla, že se uzdravuje a že má sílu se vyléčit. Fascinující zážitek blízké smrti naprosto změnil její pohled na život. O svůj osobní příběh se proto rozhodla podělit a inspirovat ostatní, aby se nebáli být sami sebou a uvědomili si, že „každodenní problémy nikdy nejsou tak hrozné, když na ně nahlížíme s humorem a láskou“.

interpreti: Dana Pešková, Jan Vondráček
délka nahrávky: 7 hodin 35 minut

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Musela jsem zemřít. Má cesta od nemoci k opravdovému uzdravení - audioknihovna do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Musela jsem zemřít. Má cesta od nemoci k opravdovému uzdravení - audioknihovna.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Musela jsem zemřít. Má cesta od nemoci k opravdovému uzdravení - audioknihovna (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Musela jsem zemřít. Má cesta od nemoci k opravdovému uzdravení - audioknihovna bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Musela jsem zemřít. Má cesta od nemoci k opravdovému uzdravení - audioknihovna doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Ezoterika / Audio CD: Musela jsem zemřít. Má cesta od nemoci k opravdovému uzdravení - audioknihovna